Sadece Size Özel

Sadece Size Özel

 • Size özel bir koçunuz olsun

  Mağazanolsun ile çalışmaya başlar başlamaz size danışmanlık yapacak bir koç ve eğitmeniniz olur. Size her türlü konuda yol gösterir ve yardımcı olurlar.

 • Daha fazlasını mı istiyorsunuz

  Mağazanızla size sunulun size özel blog açabilme özelliği ile; mağazanız da ve yaşamınızda sizin için önemli olan her konuda yazılar yazın, bunları kolayca sosyal medyada yayınlayın ve sitenize trafik çekin.

 • E-ticaret istatistiksiz olmaz

  Altyapımız sitenizin istatistiklerini doğrudan Google Analitic üzerinden takip etme imkanı verir. Bu sayede sitenizle ilgili en gelişmiş istatistik altyapısına sahip olursunuz. Sitenizle ilgili her bilgiyi anlık takip edebilir ve bu sayede daha etkin ve verimli bir sayfa yapısına ulaşabilirsiniz.

 • Sanal eğitimler ve akademi altyapısı

  Mağazanolsun ile çalışmaya başladığınız anda günlük sanal ortamda yapılan tüm eğitim ve tanıtım etkinliklerine ücretsiz katılma hakkı elde edersiniz. Youtube üzerinden tekrarları yayınlanan tüm bu etkinlikleri dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz.
  Bunun dışında altyapı ile ilgili herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda size özel paneliniz üzerinde bulunan Akademi bölümünden tüm belge ve videolara dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz