İşletmeler

İşletmeler

İŞLETMELER İÇİN E-TİCARET

Senin Mağazan ile işletmeler, markalarının E-ticaret mağazalarını açıp ürün ve hizmetlerinin satışını yapabilirler. Senin Mağazan’da  E-ticaret sitesini açacak olan İşletmeler için seçeneklerimiz şunlardır:

1-) Mağazanızda sadece kendi ürünlerinizi yayınlayın.

2-) Siz mağazanızda sadece kendi ürünlerinizi yayınlayın, biz ürünlerinizi binlerce Senin Mağazan sitesinde yayınlayalım.

3-)Mağazanızda isterseniz hem kendi ürünlerinizi hem de başka tedarikçilerin ürünlerini sergileyin, satış yapın ve kazanın.

İster sadece işletmenizin mağazası,ister işletmenizin pazaryeri

Senin Mağazan, işletmelerin sadece kendi ürün ve hizmetlerini sunacak bir işletme mağazası açabilmelerine olanak sağlar.

Diğer taraftan dilerseniz, mağazanızı pazar yerlerinde bulunabilecek tüm ürünlerin olduğu bir mağazaya dönüştürebilirsiniz. Bu sayede sadece kendi sektörünüzden değil dilediğiniz her sektörden kazanç sağlayabilirsiniz.

Ürün ve fırsat bir arada

Senin Mağazan ile çalışmaya başlar başlamaz size danışmanlık yapacak bir eğitmeniniz olur. Eğitmenleriniz size her konuda yol gösterir ve yardımcı olur.

Bir ürün binlerce mağazada sergilensin

Siz normalde bir e-ticaret mağazası açtığınızda ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin satılacağı tek kanal sizin mağazanızdır.

Senin Mağazan’ın sağladığı fark yaratan özellik sayesinde sizin mağazanıza yüklemiş olduğunuz ürün ve hizmetler, Senin Mağazan altyapısını kullanan binlerce mağazada yayınlanmaya başlar.

Ürününüzü satan binlerce satış temsilciniz olsun

İşte bu özellik sayesinde artık siz de ürün ve hizmetlerinizi satan birçok satış temsilcisine kavuşmuş olursunuz.

Biz buna kısaca: “Öyle bir mağazan olsun ki binlerce satıcısı olsun.” diyoruz.

Size özel işletme koçunuz olsun

Senin Mağazan ile çalışmaya başlar başlamaz işletmenize danışmanlık yapacak bir koç ve eğitmeniniz olur. Size her türlü konuda yol gösterir ve yardımcı olurlar.

Sanal eğitimler ve Akademi altyapısı

Senin Mağazan ile çalışmaya başladığınız anda günlük sanal ortamda yapılan tüm eğitim ve tanıtım etkinliklerine ücretsiz katılım hakkı elde edersiniz. Youtube üzerinden tekrarları yayınlanan tüm bu etkinlikleri dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz.

Bunun dışında altyapı ile ilgili herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda size özel paneliniz üzerinde bulunan Akademi bölümünden tüm belge,rehber ve videolara dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz