Hakkımızda

Hakkımızda

''Herkes İçin E-Ticaret''

Biz Kimiz ?

Seninmagazan.Com kullandığı benzersiz  altyapı sayesinde E-Ticaret yapmak isteyen herkesin korkularını yıkmayı hedeflemiştir. Artık ticaret yapısı değişmiş olup online ticaretlerin oranları %  65-70’leri bulmaktadır. Bir çok satıcı yüksek iş yeri maliyetlerinden eleman yükünden, vergi çeşitliliklerinden bunalmış olup ticaretini online platformlara taşıma kararı almıştır.

Senin Mağzan konsepti tam da bu noktada harekete geçerek firmaların iş yükünü azaltmayı, ürünlerini daha kolay pazarlamasını sağlamayı hedeflemiş olup, ürünleri müşteriye getirmek yerine, müşteriyi ürüne getirme mantığı ile alt yapısını TEKKART BİLİŞİM A.Ş ile anlaşarak müşterilerine sunmaktadır.

Girişimciler ve E-Mağaza açmak isteyenlerin teknik altyapı bilmesine gerek kalmadan, E-Ticaretin en korkulan zorluklarından (kargo entegrasyonları, banka anlaşmaları,3D ödeme yöntemi, sanal pos, ssl güvenlik sertifikaları, seo çalışmaları gibi)  satıcıyı korkutan durumlardan  uzaklaştırıp tam manası ile anahtar teslim şeklinde hizmeti en uygun fiyatlarla sunmayı hedefleyerek bu sektörde artık bende varım diyecek vizyonerleri  hedeflemeyi ilke edinmiştir

Misyon & Vizyon

Vizyonumuz

Hedefimiz her şehirde kendi  pazaryerini kuracak vizyonerlere ulaşarak o şehirdeki kobi,üretici ve kooperatiflere tedarikçi olarak sistemde yer vererek ürün ve hizmetlerini kitlelere ulaştırmaya aracılık etmek.

Misyonumuz

Dijital dönüşümün hızlandığı günümüzde geleceği şekillendirecek, yenilikçi ve girişimci global liderlerin ortaya çıkarılması ve sosyal refaha katkıda bulunmak.Herkes İçin E-Ticaret

Değerlerimiz

Müşteri odaklı,takım çalışmasına inanan,dürüst ve şeffaf,çevre ve topluma duyarlı,yeni teknoloji ve dijital dönüşüme ayak uydurabilme

Bizim Takım

Başarınız İçin Çok Çalışıyoruz

60437 copy

Ceo

Süleyman Tavşan

“Şehrinizin Pazaryeri Siz Olun Sloganıyla çıktığımız bu yolda E-Mağazalarınızın yayına alınması ve   tüm süreç boyunca sizlere eşlik etmekten mutluluk duyacağız. “

637042621914315926

Graphic Design / Web Design

Okan Enes

Senin Mağazan bayiliğinden  satın aldığınız pazar yerlerinizi  istediğiniz ara yüze dönüştürmek için kişiye özel tasarımlarımızla çalışmalarımız devam ediyor.

member-4

Sosyal Medya Uzmanı/SEO

Emre Livaneli

Seninmagazan.Com için yaptığımız marka danışmanlık ve sosyal medya çalışmalarıyla E-Ticaret sitenizin büyümesini sağlayarak markanızı daha bilinir hale getiriyoruz.

Senin Mağazan E-Ticaret Altyapısı

 Mağazanolsun Bayisi Olan Senin Mağazan E-Ticaret Altyapımızdan Satın Aldıktan Sonra Bizimle İletişime  Geçerek Mağaza Kurulumu Ve Sonrasında Teknik Destek Alabilirsiniz.

Senin Mağazan Partnerlerimiz