Fark Yaratan Özellikler

Fark Yaratan Özellikler

 • Her Alışverişte Kazanç SMS’i

  Mağazanolsun sitelerinin müşterileri her alışverişlerinden sonra “100 TL alışverişinizden 5 Tekpara kazandınız” şeklinde bir SMS alırlar. Bu SMS bedelleri Mağazanolsun tarafından ödenir.

 • İster butik bir mağaza, ister pazaryeri olun

  Mağazanolsun, işletmelere sadece belli bir kategoride butik mağaza açabilmelerine olanak sağlar.

  Diğer taraftan dilerseniz sayfanızı içinde bir pazaryerinde olabilecek tüm ürünlerin olduğu bir mağazaya dönüştürebilirsiniz.

 • Bir ürün binlerce mağazada sergilensin

  Siz normalde bir e-ticaret mağazası açtığınızda ürünlerinizin ya da hizmetlerinizin satılacağı tek kanal sizin mağazanızdır.

  Mağazanolsun’un sağladığı fark yaratan özellik sayesinde sizin mağazanıza yüklemiş olduğunuz ürün ve hizmetler Mağazanolsun altyapısını kullanan binlerce mağazada yayımlanmaya başlar.

 • Ürününüzü satan binlerce satış temsilciniz olsun

  İşte bu özellik sayesinde artık siz de ürün ve hizmetlerinizi satan birçok satış temsilcisine kavuşmuş olursunuz.

  Biz buna kısaca: “Öyle bir mağazan olsun ki binlerce satıcısı olsun.” diyoruz.

 • Ürün sat kazan, ürün bul kazan!

  İster mağazanızda tedarikçilerin listeledikleri ürünü satın ve satıcı geliri elde edin, İster tedarikçiler bulup, ürünlerini sizin mağazanız üzerinden listelemelerini sağlayın ve aracılık geliri kazanın.

 • Müşteri Sadakat Sistemi

  Müşterileriniz her alışverişinden “Tekpara” kazanırlar. Kazandığı Tekpara’lar ile sitenizde bedava alışveriş yapabilir. Sadakat puanı olarak kullanılan bu sistem sayesinde müşterilerinizde her zaman harcayabilecekleri bedava puanları olur ve yine sizi tercih ederler. 1 Tekpara= 1 TL değerindedir.

 • Ürün ve fırsat bir arada

  Mağazanolsun ile ister ürün isterseniz şehir fırsatı satışı yapabilirsiniz. Yani sadece ürün satmayın, bir restoranın öğle yemeğini, bir kafenin sabah kahvaltısını hatta rahatlatıcı bir masajı veya bir turistik tur satışını da yapabilir ve kazanç elde edebilirsiniz.

  Mağazanolsun’un fark yaratan bir özelliği de sadece ürün satışı yapılan bir e-ticaret sitesi olmayıp hizmet ürünlerini de sunabileceğiniz fırsat sitesi özelliğini de barındırmasıdır.

  Fırsat özelliği sayesinde sadece ürün satan işletmeler değil cafe, restoran, eğitim vb. birçok hizmeti de eticaret sitenizde veya mağazanolsun sitelerinde sergileyebilirsiniz.