Bireyler

Bireyler

BİREYLER İÇİN STOKSUZ E-TİCARET

İşletmesi ve ürünü olmayan bireysel girişimciler de Senin Mağazan’da bir mağaza açarak E-ticaretten kazanç sağlayabilir ve alternatif bir gelir oluşturabilirler.

Üstelik sadece bilgisayar ve cep telefonları ile mekan ve zaman sınırı olmaksızın diledikleri gibi çalışabilirler.Bireysel Girişimciler için Senin Mağazan iki seçenek sunar

Stoksuz E-ticaret

Bireyler sadece mağazalarının isimlerini belirleyip tüm teknik, güvenlik, hukuki altyapının ürün ve hizmetlerin içinde hazır olarak sunulduğu mağazalarını açarak E-ticarete hemen başlayabilirler. Halihazırdaki ürün ve hizmetlerin satışından, sektöre ve ürüne göre değişen oranlarda kazanç sağlarlar. Stoksuz E-ticaret nasıl çalışır?

Mağazanızı açtıktan sonra ister fiziksel ister dijital ortamda mağazanızı ve ürünlerinizi insanlara duyurun.

Mağazanızdan bir sipariş verildiğinde ödeme ilk önce mağazanolsun.com’a düşer. Mağazanız üzerinden kargo bilgisi tedarikçi firmaya verilir, tedarikçi firma ürünü kargo ile müşteriye gönderir. Müşteri ürünü teslim aldığını onayladığında tedarikçi firmaya ürün bedeli, siz mağaza sahibi girişimciye de kazancınızın ödemesi gerçekleşir.

Tüm işlemleri panelinizden anlık olarak takip edebilirsiniz. Senin Mağazan ile stoksuz E-ticaret yaparken ürün, fatura, tahsilat, kargo ve iade gibi hiçbir detayla siz uğraşmazsınız. Bu işlemleri tedarikçi firma ve Senin Mağazan üstlenir.

Tedarikçi Ekle

Senin Mağazan devrim niteliğinde sunduğu bu olanak ile size sınırsız pazarın ve kazancın da kapılarını açmaktadır. Kendi mağazanızı edindikten sonra mağazanızdaki hazır ürünleri satabilirsiniz. Bunun yanında isterseniz piyasadaki üretici ve firmaların ürünlerini de tedarikçi olarak mağazanızın üzerinden sisteme ekleyebilirsiniz. Eklemiş olduğunuz ürünler o andan itibaren sadece sizin mağazanızda değil Senin Mağazan’da yayında olan binlerce mağazada yayımlanmaya başlayacaktır.

İşte burada fark yaratan bir özellik daha devreye girer ve ürün hangi mağazada satılırsa satılsın ürünü sisteme siz kazandırdığınız için tüm satışlardan kazanç elde edersiniz. Firmalar, ürün ve hizmetlerini ücretsiz olarak yayımlar; satış gerçekleştiğinde ise tedarikçi ürün bedelini, satışı yapan site komisyonunu ve siz de tedarikçiye aracılık ettiğiniz için komisyonunu kazanırsınız.Senin Mağazan’ da herkes kazanır.

Ürün sat kazan,ürün bul kazan!

İster mağazanızda tedarikçilerin listeledikleri ürünü satın ve satıcı geliri elde edin,

İster tedarikçiler bulup, ürünlerini sizin mağazanız üzerinden listelemelerini sağlayın ve aracılık geliri kazanın.

Size özel bir koçunuz olsun

Senin Mağazan ile çalışmaya başlar başlamaz size danışmanlık yapacak bir eğitmeniniz olur. Eğitmenleriniz size her konuda yol gösterir ve yardımcı olur.

Sanal eğitimler ve Akademi altyapısı

Senin Mağazan ile çalışmaya başladığınız anda günlük sanal ortamda yapılan tüm eğitim ve tanıtım etkinliklerine ücretsiz katılma hakkı elde edersiniz. Youtube üzerinden tekrarları yayınlanan tüm bu etkinlikleri dilediğiniz zaman takip edebilirsiniz.Bunun dışında altyapı ile ilgili herhangi bir bilgiye ihtiyaç duyduğunuzda size özel paneliniz üzerinde bulunan Akademi bölümünden tüm rehber, belge ve videolara dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.