Anahtar Teslimi E-ticaret Sitesi

Anahtar Teslimi E-ticaret Sitesi

 • Ürünler İçinde Hazır

  E-ticarette bir ilk olan bu konsept ile, e-ticaretin en önemli aynı zamanda en zorlayıcı gereği olan, satabileceğiniz geniş ürün yelpazesine sahip olmak koşuluna zahmetsizce hazır olarak ulaşırsınız.
  Sayfanızı satın aldığınızda sadece ürünleri değil, hizmetleri ve şehir fırsatlarını da mağazanızda, hem de sürekli artan şekilde hazır olarak görürsünüz.

 • Teknik Altyapı Hazır

  Bir online mağazanın olmazsa olmazlarından sunucu hizmetleri, mağazanızı istediğiniz gibi tasarlayabileceğiniz teknik altyapı, mağaza bilgilerinizi değiştirebileceğiniz kontrol paneli, ürün ve fırsat ekleme paneli, blog yazma altyapısı, mağaza iletişim altyapısı, mağaza puanlama sistemi, kategori oluşturabilme ve seçebilme altyapısı, mağazanızın verilerini takip edebileceğiniz istatistik altyapısı ve satış raporları gibi birçok teknik altyapıya hazır olarak sahip olursunuz.

 • Banka ve Ödeme Altyapısı Hazır

  Online alışverişteki en önemli koşullardan biri olan güvenli ödeme altyapısı da mağazanız için hazırdır. Hiçbir banka ve ödeme sistemi ile anlaşma yapmanıza gerek kalmaz. Sağlanan sanal pos ve 3D güvenli ödeme altyapısı ile müşterilerin ister kredi kartı, ister tekpara ile kolayca ve güvenli bir şekilde ödemelerini yapmaları sağlanmış olur, hem de ayrıca banka komisyon ücreti ödemeden.

 • Güvenlik Altyapısı Hazır

  Bir online mağazanın sahip olması gereken SSL Güvenlik Sertifikası sizin mağazanızda hazır olarak sunulur. Böylece online mağazanız ile müşteriler arasındaki iletişim güvenli bir altyapı ile gerçekleştirilmiş olur. İnternet alışverişinin en önemli gereklerinden biri olan SSL Sertifikası güvenlik altyapısı sayesinde, müşterilerin güven duyarak online mağazanızı ziyaret etmeleri ve alışveriş yapmaları sağlanmış olur. Ayrıca Google için SSL Sertifikası bir sıralama kriteri olduğundan, arama sonuçlarında üst sıralarda yer almak isteyen web siteleri için SSL kullanımı şarttır.

 • Kargo Altyapı Hazır

  Müşterilerin satın aldığı ürünlerin tedarikçiler tarafından görülmesini, hazırlanmasını, hazır sağlanan barkod sistemi ile anlaşmalı kargoya indirimli bir tarife üzerinden verilmesini ve tüm süreç bilgilerinin hem tedarikçiye hem de müşteriye bilgi olarak aktarılmasını sağlayan kargo altyapısına da hazır olarak sahip olursunuz.
  Tedarikçilere sağlanan panel sayesinde, anlaşmalı kargolar ile gönderim sağlanırken, başka bir kargo kullanılması durumunda da müşteriye gönderim bilgilerinin aktarılması sağlanmış durumdadır.